Людям із порушенням зору
Нова Галузева угода – засідання робочої комісії від профспілкової сторони
5 березня 48

4 березня 2021 року відбулося засідання робочої комісії від профспілок освіти з питання укладення нової Галузевої угоди на 2021-2025 роки.

Участь у нараді взяли представники новоствореного спільного представницького органу від Профспілки працівників освіти і науки України та Вільної профспілки освіти і науки України.

Заступник Голови Профспілки Сергій Романюк наголосив, що робота на проектом основного документу соціального партнерства розпочалася і зараз важливим є власне напрацювання тексту угоди та організація переговорного процесу.

Далі йтиме процес зібрання пропозицій та напрацювань до угоди від профспілок, а після узгодження позицій – профспілкова сторона зустрінеться із Міністерством освіти і науки України.

Наразі за основу було взято чинну угоду, її структуру та основні розділи.Нагадуємо, Галузева угода – це один із основних нормативних документів соціального партнерства. На її підставі забезпечується реалізація досягнутих домовленостей соціальних партнерів про врегулювання професійних, трудових і соціально-економічних інтересів, прав і гарантій працівників освіти та студентства.

Джерело:https://pon.org.ua/novyny/8576-nova-galuzeva-ugoda-zasdannya-robochoyi-komsyi-vd-profsplkovoyi-storoni.html