Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома освітян області
19.12.2014

На Калущині запрацював новий дитячий садок

 
 

При школі у селі Вістова Калуського району урочисто відкрили і освятили реконструйовану частину приміщення, в якій виховуватимуться діти 3-4 років. Загалом — 21 дитина.

На це свято, як говорили мешканці села, люди чекали вже півстоліття. Адже ще в 60-х роках минулого століття закрито дитсадок у цьому селі, тож мешканці змушені самостійно вирішувати свої сімейні клопоти. Хтось возив дітей до міських дитсадків, хтось мав родичів, які доглядали за дітьми, а хтось – змушений залишити роботу, повідомляють у Калуській РДА.

"Чим більше ми вкладаємо коштів у виховання, навчання дітей, тим сильнішою буде наша держава. Адже діти – це наше майбутнє. Тому таку роботи треба й продовжувати надалі", - зазначив голова Калуської РДА Микола Жовнір.

Він сказав, що незабаром, можливо і до Нового року, відкриють дитсадок у Стефанівці.

 "У районі, як у цілому в державі, демографічна ситуація є не досить привабливою. З року в рік зменшується кількість учнів у школах, однак багато дітей не охоплені дошкільною освітою.

У 2012 році я запропонував сільському голові Василеві Хомичу розпочати реконструкцію школи для НВК. От ми це і зробили! Відкриваючи садочки, розбудовуючи економіку, ми рухаємось до Європи, - підкреслив голова районної ради Василь Дзундза.

За словами директора Вістівського НВК І-ІІ ст. Марії Івасів, 24 грудня 2013 року Вістівська ЗОШ І-ІІ ст. згідно рішення Калуської районної ради перейменована у НВК І-ІІ ст. Тут є група для 12 п’ятирічних дітей. Цього року проведений ремонт приміщення для відкриття 2-ї молодшої групи для дітей 3-4 років.

Проведено не тільки ремонт двох кімнат, що служитимуть дітям за ігрову і спальню, а й закуплено необхідне обладнання та інвентар. Тож діти з нетерпінням очікували та готувалися до такої події. Адресували найщиріші слова для тих, завдяки кому відкриття відремонтованих приміщень стало реальністю, танцювали українські танці та вручали хліб-сіль поважним гостям з району.

Чин освячення дитсадка здійснив місцевий парох о. Іван Кошка. На завершення свята дітям приніс подарунки Святий Миколай.

Категорія: Соціально-економічний захист
 
Переглядів 10772812
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5