Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

До відома профактиву
25.01.2018

Нестача коштів на заробітню плату прикарпатським бюджетникам в 2018 році складе понад 500 млн грн

У четвер, 25 січня, відбулося засідання колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Зокрема, під час колегії розглянули питання про стан виконання розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 року № 136 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2018 рік».

По цьому питанню доповіла Леся Балагура – заст. директора департаменту фінансів облдержадміністрації, інформує WestNews.

Протягом 2017 року бюджетними установами було зекономлено коштів на суму 109 млн, у тому числі з виплати зарплати 95 млн.грн.

“Державна підтримка допомогла коштами в сумі 195 млн.грн. врегулювати питання оплати праці працівникам освіти та медичної галузі”, – зазначила вона.

“Незважаючи на збільшення ресурсної бази місцевих бюджетів, всеодно в цьому році буде нестача на оплату праці бюджетної сфера, а це понад 500 мільйонів гривень”, – зазначила Л. Балагура.

“Я хочу подякувати усім, що все-таки не було жодних спекуляцій на цю тему в політичних колах області. Сьогодні ми не можемо чітко сказати, яка сума нам не вистачає на заробітну плату. Але за попередніми розрахунками ця сума складе понад 500 млн. Вже зараз не вистачає коштів для працівників освіти, які фінансуються з місцевих бюджетів. А це понад 200 мільйонів”, – наголосив голова ОДА.

Ми повинні врахувати одне, що фінансовий ресурс місцевого самоврядування є різним. Я вношу пропозицію щоквартально звітували про стан роботи районів. Це питання потребує системного вирішення”, – каже Гончарук.

“За результатами півріччя не один керівник не уникне відповідальності, якщо повториться ситуація, яка була в 2017 році”, – додав він.

Категорія: Головна

Переглядів 5110831
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5