Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома профактиву
12.02.2018

Профспілка освітян м. Калуша інформує

08 лютого 2018 року відбулося чергове засідання президії Калуської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому розглянуті актуальні питання діяльності організації та прийняті відповідні рішення.

Особливу увагу було приділено визначенню розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів освіти, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції, обговорено заходи, які здійснюватиме освітянська Профспілка з метою негайного (а не з 01 вересня 2018 року) підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Із метою інформування освітян про актуальні новини та зміни, що відбуваються в різних сферах життєдіяльності, традиційно на засідання президії запрошуються керівники галузевих управлінь та установ міста.

У даний час у медичній галузі Калуша відбуваються зміни в рамках впровадження медичної реформи, тому калушан хвилюють питання, які стосуються медичного обслуговування.

У зв’язку з цим на засідання президії були запрошені заступник міського голови Табачук Наталія Титівна та головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Гаврилишин Михайло Богданович, які ознайомили голів первинних профспілкових організацій установ і закладів освіти з основними змінами у медичному обслуговуванні населенняКалуша та відповіли на поставлені питання.

Президія зобов’язала профспілкових активістів ознайомити всіх працівників освіти з інформацією, отриманою на засіданні президії.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Головна
 
Переглядів 5804762
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5