Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
Вісті з регіонів
30.03.2018

Профспілка освітян м. Калуша інформує

З метою створення позитивного іміджу міської освітянської Профспілки, її первинних організацій, посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників освітивже стало доброю традицією запрошувати на засідання президії представників міської влади, керівників управлінь та установ різних галузей.

У даний час освітянські колективи хвилюють питання, пов’язані із змінами у ході проведення реформи загальної середньої освіти, фінансовим забезпеченням закладів і установ освіти, особливо тих, що фінансуються з місцевого бюджету, підвищенням рівня оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної освіти, інших установ і закладів освіти.

У зв’язку з цим, 28 березня 2018 року на черговому засіданні президії Калуської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України була організована зустріч із заступником міського голови Максимович Л.М.

Профспілкові активісти отримали вичерпну інформацію з усіх питань, що їх найбільше хвилюють.

Відрадно відзначити, що в Калуші заробітна плата з доплатами і надбавками, передбаченими діючими нормативними документами, працівникам навчальних закладів та установ освіти виплачується вчасно і в повному обсязі, збережені всі надбавки і доплати, прийняті на місцевому рівні, за рахунок місцевого бюджету покривається різниця між величиною державної освітньої субвенції та реальною потребою.

Також Любов Миколаївна відзначила дієву співпрацю освітянської профспілки з владою, наголосила на необхідності більш активної участі голів первинних профспілкових організацій у вирішенні питань, що стосуються прийому на та звільнення працівників, надання відпусток, встановлення педагогічного навантаження, використання коштів тощо, адже всі ці важливі питання зараз повністю у компетенції керівників закладів.

Від імені спілчан голова міської організації Профспілки Андрусів О.М. подякував за постійну увагу міської влади до освіти, а МаксимовичЛ.М. запевнила присутніх, що освіта і надалі буде пріоритетним напрямом у роботі міського голови Матвійчука І.В.,  

Крім того, на засіданні президії розглянуто низку актуальних питань діяльності організації та прийнято відповідні рішення.

 

 

Категорія: Головна
 
Переглядів 6035612
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5