Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома профактиву
03.04.2018

У Болехові близько сотні освітян вийшли на пікет: вимагають зарплату за березень.

Вчора працівники освіти Болехівської міськради вийшли на пікет з вимогою до центральної влади здійснити перерахунок освітньої субвенції для Болехова та виплатити заробітну плату за березень.

Про це повідомляє ТРК "Карпати".

Голова Болехівської міської організації профспілки працівників освіти і науки Ігор Берізко, який ораганізував мітинг, заявив, що працівники освіти вийшли, аби сказати своє "фе" владі.

"Вчителі вимагають виплати заробітної плати. Вчителі отримують гроші з освітньої субвенції, зараз її не вистачає. Педагоги за березень не отримали жодної копійки. Сьогодні вони вийшли на площу, щоб сказати владі своє "фе". Ми роботу зробили, а ви не заплатили", – сказав Ігор Берізко.

Оголошувати страйк освітяни не планують, за словами голови профспілки, це "довго і освітяни не витримають, бо немає зарплати".

"Якщо гроші не у Болехові, не у Франківську, а в Києві, то треба йти на Київ, у нас іншого шляху нема", – сказав Берізко.

Вчителі під час мітингу пропонували перекривати дороги.

За результатами мітингу була прийнята резолюція із вимогою перерахувати освітню субвенцію для Болехова.

"Резолюція – змінити формулу і доплатити нам так, як доплачували на одного учня. Нам не вистчачає 16 мільйонів, коли буде 16 мільйонів, буде нормально виплачена заробітна плата. Це одна-єдина вимога", – сказав голова Профспілки.

Міський голова Болехова Богдан Мельник заявив, що міська рада солідарна з освітянами та зверталася до Міносвіти щодо дофінансування галузі освіти Болехова.

"Міська рада солідарна з працівниками освіти у тій частині, що їм неправильно розрахована потреба у заробітній платі на 2018 рік. Це викликає ці протести працівників освіти щодо недофінансування їхньої заробітної плати", – сказав Богдан Мельник.

Також мер сказав, що завтра педагогічні працівники отримають аванс за березень.

Категорія: Головна
 
Переглядів 6034732
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5