Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома профактиву
21.09.2018

Задля забезпечення прав громадян!

Изображение 666

 

Вчора, 20 вересня, Президія ФПУ прийняла рішення про проведення 9 жовтня ц.р. Першого етапу попереджувальної акції протесту профспілок у областях України.

 Акція відбудеться у трудових колективах, на промислових підприємствах у формі публічних заходів проти зростання цін на споживчі товари і комунальні тарифи, за підвищення рівня зарплат і пенсій, збільшення у Держбюджеті на 2019 рік соціальних стандартів та забезпечення конституційних прав громадян, а також проти наступу на права профспілок.

 

Изображение 633

 

Президією ФПУ ухвалено рішення про те, що 17 жовтня ц.р у м. Києві буде пройде другий етап Всеукраїнської акції протесту у формі маніфестації, що промарширує від майдану Незалежності до центральних органів влади – Верховної Ради України, Кабінету міністрів України з основними вимогами – не допустити зубожіння трудящих і більшості співвітчизників, STOP - державному рейдерству стосовно майна профспілок, врахування у проекті Держбюджету–2019 вимог профспілок тощо.

Створено організаційний комітет та штаб підготовки акції.

Президія також схвалила проведення ФПУ низки публічних заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, що кожного року відзначаються на початку жовтня, розглянула питання про хід виконання постанов Ради та Президії ФПУ щодо наступу на права профспілок, у тому числі майнові, та визначила подальші заходи боротьби ФПУ, її членських організацій у цьому напрямі.

 

Изображение 609

 

Також:

- затверджено заходи щодо забезпечення виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією професійних спілок України на IV квартал 2018 року та І півріччя 2019 року;

- визнано факт неврахування Урядом у проекті Державного бюджету на 2019 рік пропозицій профспілок і визначено тактику дій щодо їх відстоювання у Парламенті;

- обговорено основні завдання колдоговірної роботи на 2019 рік;

- підбито підсумки навчання профспілкових працівників у 2017/2018 навчальному році та намічено завдання на наступний навчальний рік.

 

Изображение 694

 

Розглянуто низку інших актуальних питань профспілкового життя.

У засіданні взяли участь та виступили представник ФПУ у Верховній Раді України Сергій Каплін, посадовці Секретаріату КМУ, Секретаріату Омбудсмену та ін.

 

Изображение 596
Изображение 582

 

Изображение 535

 

Прес-центр ФПУ

Категорія: Головна
 
Переглядів 6941621
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5