Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома профактиву
28.03.2019

Олег Гончарук: Розвиток спортивної інфраструктури сприяє вихованню майбутніх чемпіонів

news-image
Сьогодні, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перебуваючи з робочою поїздкою на Рожнятівщині, взяв участь в урочистому відкритті Рожнятівської дитячо-юнацької спортивної школи після проведення капітального ремонту.
У заході взяли участь також керівники профільних структурних підрозділів ОДА, місцева влада, духовенство, педагоги та вихованці даного спортивного навчального закладу.
 
Вітаючи всіх присутніх із такою приємною подією, очільник Прикарпаття зазначив, що у сучасному освітньому просторі позашкільні заклади освіти є одним із основних інститутів виховання й розвитку, що створюють умови для реалізації дитиною власної освітньої траєкторії, сприяє розвитку особистості школяра, його талантів. Він висловив сподівання, що саме завдяки такому спортивному навчальному закладу діти Рожнятівщини зможуть розвивати себе у галузі спорту і здобувати нові перемоги для свого краю.
 
«Розбудовуючи спортивну інфраструктуру ми даємо можливість молодому поколінню з користю для здоров`я  проводити вільний час, а  юним спортсменам розвиватися, щоб у майбутньому представляти Україну і рідне Прикарпаття на міжнародних турнірах. Сьогодні, хочу привітати вас із тим, що у Рожнятівській ДЮСШ ці позитивні зміни відбуваються», - сказав Олег Гончарук.
Зазначимо, що у Рожнятівській дитячо-юнацькій спортивній школі проведено   капітальний ремонт адміністративного приміщення та спортивного залу. Зокрема, для забезпечення повноцінної підготовки спортсменів відремонтовано спортивний зал, санвузли, роздягалки, систему водопостачання, каналізації ДЮСШ.
Зазначимо, що сьогоднішній день у  Рожнятівській ДЮСШ у 43 групах із 5 видів спорту займаються 502 вихованці. У закладі працюють 16 педагогічних працівників, 14 тренерів-викладачів та методист.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
27.03.2019 17:50
Категорія: Головна
 
Переглядів 7500607
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5