Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
До відома освітян
12.08.2019

Актуальні питання життєдіяльності області перебувають на постійному контролі голови облдержадміністрації

news-image
Сьогодні Денис Шмигаль провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, обласних установ та організацій.

На порядку денному були питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та організація заходів із відзначення Дня Незалежності України. Також на нараді йшлося про стан забезпеченості пацієнтів області гемодіалізом та інсуліном і, відповідно, потребу в коштах на їх придбання.

Очільник Івано-Франківщини заслухав інформацію в.о. директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова про виконання плану-графіка робіт з ремонту доріг та мостів місцевого значення. Також проаналізували виконання Указу Президента України №543/2019 «Про розвиток регіону українських Карпат».

За результатами наради Денис Шмигаль доручив департаменту освіти, науки й молодіжної політики ОДА підготувати  календарний план виконання ремонтних робіт на об’єктах освітньої галузі.

Управлінню культури, національностей та релігій доручено підготувати узагальнені обласні заходи із відзначення Дня Незалежності України для оприлюднення на вебсайті ОДА.

Керівнику департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації доручено активізувати роботу щодо контролю за процедурою виділення додаткового обсягу цільових коштів для лікування хворих на цукровий діабет та гемодіаліз, потреба в яких складає 45 млн грн.

Денис Шмигаль доручив посадовцям активно долучатися до розробки планів з виконання Указу Президента України «Про розвиток регіону українських Карпат» та подати в департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА обґрунтовані пропозиції. 

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
12.08.2019 13:49
Категорія: Головна
 
Переглядів 7999548
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5