Івано-Франківська обласна організація
Профспілки працівників освіти і науки України
76017 м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 10А
тел.факс (0342) 52-22-29
тел. (0342) 52-29-53
e-mail: prospilka_if@ukr.net

 
 
 
Важливо!
01.10.2020

 29 вересня педагоги Болехівщини вийшли на мітинг протесту  з вимогами до центральної влади здійснити перерахунок освітньої субвенції для міста та виплачувати заробітну плату в повному обсязі без порушення термінів її виплати.

    Під час свого звернення до мітингувальників голова Болехівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ігор Берізко зазначив, що це не перша акція протесту освітян і в подальшому будуть використовуватись різні форми боротьби для досягнення мети.

    Свої вимоги учасники акції протесту виклали у резолюції, яку схвалили одноголосно. У документі, зокрема,  освітяни зазначають наступне:

«Ми, учасники мирної акції протесту, виходячи з незалежного фінансування галузі освіти, заявляємо, що формальний розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2020 рік для нашого міста проведений без урахування таких показників, як відсоток сільського населення та щільність учнів. Розрахункова наповнюваність класів єдина для усіх загальноосвітніх закладів. За результатами аналізів не вистачає освітньої субвенції на 2020 рік на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам у сумі 4 млн. 683 тис.грн. На даний час порушені терміни виплати заробітної плати. Надалі ситуація ставатиме ще критичнішою. Відсутність коштів на місцях призводить до порушення чинного законодавства, справедливого обурення працівників закладів освіти.
На підставі наведеного вище, вимагаємо від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти України:
  • збільшити видатки на освітню субвенцію для міста Болехова у розмірі 4 млн. 683 тис. грн. для забезпечення виплати заробітної плати освітян у повному обсязі;
  • повернути оплату за престижність у розмірі 20 % та оплату за кабінети;
  • змінити субвенційну формулу для міста Болехова».

     

Категорія: Головна
 
Переглядів 10245799
Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2013
розроблено Web Soft my site v.0.5